Konkursas "Aš ir policija"

• Paskelbta: 2024-03-27
  • Kategorija: Konkursai

Kovo 26 dieną Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijoje vyko Lietuvos policijos konkurso „Aš ir policija“ I-as etapas. Šio konkurso pagrindiniai tikslai - didinti nusikalstamų veikų ir kitų teisės pažeidimų prevencijos veiksmingumą, populiarinti policijos pareigūno profesiją bei įtraukti jaunimą į policijos bendruomenę, skatinti moksleivius tapti jaunaisiais policijos rėmėjais, suteikti moksleiviams teisinių ir su policijos veikla susijusių žinių, skatinti švietimo įstaigų bendruomenių ir teisėsaugos institucijų bendravimą ir bendradarbiavimą.

Konkurse dalyvavo devynios Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijos 8 klasių ir I-III klasių mokinių komandos bei trys Tverų gimnazijos komandos. Komandos dalyvavo protų mūšyje ir turėjo įveikti net 50 klausimų. Trečią vietą laimėjo Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijos Ib klasės mokiniai: Ernesta, Deimantė, Nojus  ir Mert. Antroji vieta atiteko IIc klasės mokiniams: Urtei, Gabijai, Vykintui ir Justinui. Pirmąją vietą ir kelialapį į antrąjį turą Kaune iškovojo III klasės mokiniai Vesta, Viltė, Sima ir Džiugas. Komandos apdovanotos atminimo dovanėlėmis. Linkime sėkmės antrame ture!

Autorius:
Jūratė Jonikienė